Söz Organizasyonu

Söz Organizasyonu

İnsan hayatının önemli dönemeçleri vardır, evlilik de bunlardan bir tanesi ve en önemlisidir. Evlilik kararı alındığında, çeşitli hazırlılara başlanır. Tatlı bir telaş başlar. Yeni hayatınızda oturacağınız evinizi, evinizin dekorasyonunu, kullanacağınız eşyalarınızı planlamaya başlarsınız.

Evliliğe İlk Adım, Sözlenme!

Evliliğe giden yolda birtakım seremoniler vardır. Kız isteme, söz, nişan, kına, nikâh, düğün bunların başlıcalarıdır. Söz de bunlardan bir tanesidir. Bu kapsamda; söz organizasyonu olarak destek sağlarız. Ülkemizde genellikle kız istemeyle birlikte yapılır. Evlilik yolunda ilk adım olması itibariyle; ailelerin ilk kez tanıştığı, gelin ve damadın ailelerin bireylerini ilk defa gördüğü önemli bir andır. Genellikle kız evinde gerçekleşen sözlenmelerde gelen misafirler en iyi şekilde ağırlanmak istenir.

Özellikle gelinler için, bu seremoniler büyük önem taşır. Her gelin, kendi sözünün, nişan veya düğününün özel ve güzel olmasını ister. Kendinin ve damadın kıyafetinden tutun da saçına, makyajına kadar her şeyin en mükemmel şekilde olmasını arzu eder. Ne de olsa, bunlar insanın bir kere yaşayacağı durumlardır. İnsan sonrasında dönüp baktığında en güzelini yaşamış olmanın mutluluğunu görmek ister. Bu noktada; söz organizasyonu için yanınızdayız.

İstanbul Söz Organizasyonu

İstanbul Söz Organizasyonu

Hazırlık Yaparken Yaşanan Zorluklar

Unutmayalım ki kusursuz olmasını istediğimiz tatlı telaşlar da insanı yorar. Hele ki, kısa bir zamana sıkıştırılan durumlarsa, insan ne yapacağını şaşırabilir. Her şeyi yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Hatta o anda; birtakım tatsızlıklar, gerilimler yaşanabilir. En özel anınız size zehir olabilir. Evleneceğiniz kişiyle bile sorun yaşayabilirsiniz. Bu durum gelecekte hatırlamak istemediğiniz bir kötü anıya dönüşebilir. Böyle bir durum yaşamamak için, bizden yardım alabilirsiniz. Özel günlerinizde en yakın destekçiniz olan söz organizasyonu veren firmamız, sözünüzün en mükemmel şekilde geçmesi için, size her türlü hizmeti sağlayacak ekipmana sahiptir.

En Mutlu Gününüz Kâbusa Dönüşmesin!

En mutlu gününüzün kâbusa dönüşmemesi için, sizlere en kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen söz organizasyonu yapan firmamız, sözünüze bir gün dahi kalsa, her türlü hazırlığı yapıp tamamlar. Sizin seçeceğiniz konsept doğrultusunda; söz masasını, söz tepsisini, mumundan tutun da kapıya asacağınız çelenge kadar her türlü hazırlığınız en kısa sürede, eksiksiz olarak size sunar. Sizin sadece hazırlayacağımız demodan; nasıl bir söz konsepti, dekoru istediğinize ilişkin karar verip kaç kişilik misafir ağırlayacağınızı belirtmeniz, bu konuda bizi bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.

Söz Organizasyonu

Söz Organizasyonu

Mekân Seçimi

Kız isteme ve söz kesimi için, genellikle evler tercih edilse de evler bazen bu tür organizasyonlar için küçük gelebilir. Zaten pandemi nedeniyle de birçok çift, farklı seçeneklere yönelir. Söz için ev dışında, başka bir mekân düşünürseniz, bu konuda da her türlü hizmeti vermeye hazırız. İster restoranlarda ister otellerde, isterseniz de düğün salonlarında seçeceğiniz her türlü mekânda; tümüyle sizin isteklerinize göre, düzenleme yaparak hizmet veririz. Salonun tüm dekorasyonu, masaların süslenmesi, gelin ve damadın yolunun düzenlenmesi gibi dekoratif düzenlemeleri sizin arzunuz doğrultusunda, yaparız.

Söz Organizasyon Süslemeleri

Söz Organizasyon Süslemeleri

Diğer Hizmetler

Tüm bunların yanı sıra, cetering hizmeti de veririz. Misafirlerinize vereceğiniz ikramlar da sizin istekleriniz doğrultusunda, hijyen kuralları çerçevesinde kaliteli bir şekilde hazırlanıp temin edilir.

Sözünüzde ne giyeceğinize karar veremediniz ya da çok yakın bir tarihte sözlenmeye karar verdiniz ve dolaşmaya pek vaktiniz yoksa dahi, söz organizasyonu olarak bu konuda da hizmet veririz. Gelin ve damat adayının kıyafeti, kıyafetlerin konseptle uyumlu olması oldukça önemlidir. Anlaşmalı olduğumuz ve bol seçenek sunan firmalardan seçim yaparak, en güzel gününüze istediğiniz gibi hazırlanabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte; kuaför, makyaj hizmeti de sağlarız.

Verdiğimiz önemli hizmetlerden bir tanesi de o en güzel, en özel anınızı ölümsüzleştirecek fotoğraflar ve video çekimleridir. Size özel konseptle yapacağımız çekimlerle fotoğraf veya video çekimiyle uğraşmayacak, sadece mutlu olduğunuz o anı yaşayacaksınız. Kaliteli çekim yapabilen kameralarımızla, sizin ve sevdiklerinizin en mutlu anını fotoğraflayarak, videosunu çekerek ölümsüzleştiriyoruz.

Piyasada birçok söz organizasyonu yapan kuruluş mevcuttur. Ancak içlerinde merdiven altı hizmet veren birçok firma da mevcuttur. Seçim yaparken, seçeceğiniz organizasyon şirketinin; güvenilir, kaliteli hizmet veren bir işletme olmasına dikkat etmelisiniz. Yapacağınız yanlış bir tercih, sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bizi seçtiğiniz takdirde, böylesi bir hayal kırıklığı yaşamayacağınızı garanti ederiz. En mutlu günlerinizi kaygısızca ve gönlünüzce yaşamanız, geleceğe güzel anılar olarak bırakmanız için, özel günlerinizde yanınızda olarak, hizmet veririz.