Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Evlilik birbirini seven iki kalbin hayatını birleştirmesidir. İki insan evlilik ile hayatlarını birleştirdikleri gibi hayatlarında yepyeni bir sayfa açarlar. Mutluluğa giden bu yeni yolda ilk adımlardan bir tanesi de nişanlanmadır. Nişan çiftlerin evlenmeden önce birbirlerini daha yakından tanımak istedikleri, evlilik hazırlıklarını rahatça yapmak istedikleri adımlardan biri olma özelliğindedir. Sadece birbirini seven çiftler değil, onların aileleri de bu süreçte birbirlerini tanırlar.

Evlilik Telaşı!

Evlilik sürecinin her aşaması heyecanlı ve biraz da telaşlıdır. Çoğunlukla da yorucu geçer. Çünkü yeni bir hayata başlamanın heyecanı, bütün her şeyin eksiksiz ve gönlünüze göre olmasını istemeniz sizi yorabilir. Tatlı yorgunluklardır bunlar. Alışverişler yapılır, mağazalar dolaşılır. Merasimleriniz için gerekli yerler aranır. Kıyafetler, kuaförler seçilir. Misafirlerinizi layıkıyla ağırlamak istersiniz. Haliyle yorulur, gerilirsiniz. İşte, biz nişan organizasyonu firmamızla sizi tüm bu yorgunluklardan, telaşlardan kurtarmak için hizmet veririz.

Konusunda deneyimli, profesyonel bir ekiple çalışan nişan organizasyonu firmamızı seçerek, siz sadece oluşturduğumuz paketlerden zevkinize ve tercihinize uygun olana karar verecek, en mutlu anınızın tadını çıkaracaksınız.

Ülkemizde nişan merasimini genellikle kız tarafı gerçekleştirir. Nişan töreni bazen evde daha samimi bir havada gerçekleşirken, bazen de isteğe ve bütçeye göre; salonlarda, otellerde, yatlarda, bahçelerde gerçekleşebilir. Nerede olursa olsun nişan organizasyonu ile ilgili mekân seçimi, istediğiniz mekânı bulma ve sizin arzunuza göre dekore etme konusunda hizmet veririz.

Nişan Organizasyonu Fiyatları

Nişan Organizasyonu Fiyatları

Evde Nişan

Nişan töreninizi evinizde yapmaya karar verirseniz, size sunacağımız bol seçenekli konseptlerimizden birine karar verebilirsiniz. Bohem tarzda olabileceği gibi, modern ya da süslü bahar çiçekleriyle bezenmiş çok farklı ve özel konseptlerimizden birini seçebilirsiniz. Evinizin uygunluğu ve davetli listenizi de göz önünde bulundurarak size yardımcı oluruz.

Nişan masanız ve dekorunuz da yine seçeceğiniz konsepte göre dizayn edilir. Arka fonun ayarlanması ve süslenmesi, isimlerinizin yazılı olduğu çerçeveler, örtüler hepsi tarafımızca sizin arzunuza göre hazırlanır. Yine konuklarınızın oturacağı yerler dizayn edilir. Arzuya göre, nişan giriş müzikleri ve eğlence konusunda da hizmet verilir.

Nişan Organizasyonu

Nişan Organizasyonu

Seçkin Hizmet

Nişanınızı salonda veya daha geniş bir mekânda yapmaya karar verirseniz; görmek isteyeceğiniz orkestra, sanatçı, solist gibi tüm müzik organizasyonunu da biz sağlarız. Aynı zamanda, nişan organizasyonu için, yer almasını istediğiniz folklor ekipleri, farklı gruplar veya etkinlikler konusunda da yardımcı oluyoruz.

Misafirlerin ağırlanması

Nişanlarınız için, nişan organizasyonu ve diğer konuların yanı sıra, misafirlerinizin en iyi şekilde ağırlanması sizi kaygılandıran bir konu olabilir. Çünkü nişanı bir taraf genelde üslendiği için onlara verdiğiniz değer, hürmet de bir nevi sınavdan geçecektir. Hiç kaygılanmanıza gerek yok. Bu konuda da sizlere en iyi hizmeti verme çabası içerisindeyiz. Nişan pastanızın hazırlanması ve catering konusunda da hizmet veririz. Misafirlerinize sunacağınız ikramlıkları arzunuz dâhilinde biz sağlarız. Bol çeşitli ve renkli bir masa kurmanız, bunları özel tabaklarda servis etmeniz için yardımcı oluruz. En taze ve lezzetli ikramlıkların teminini ve sunumunu yaparız. Tüm bunları yaparken de hijyen koşullarına dikkat ederiz.

Nişan tepsisi, onun süslenmesi, misafirlerinize sonrasında vereceğiniz küçük hediyeler konusunda da sizlere yardımcı oluruz. Hatta nişan yüzüklerinizin seçimi ve temini gibi nişan organizasyonu hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

İstanbul Nişan Organizasyonu

İstanbul Nişan Organizasyonu

Diğer Hizmetler

Herkes en mutlu gününde çok şık ve güzel görünmek, göz kamaştırmak ister. Ancak böyle olması için yeterli vaktiniz olmayabilir. Bu noktada; nişan organizasyonu için, çok aceleye gelmiş, yetiştirememiş, giyeceğiniz kıyafetleri ayarlamamış olabilirsiniz veya istediğiniz gibi bir kıyafet bulamamış olabilirsiniz. Bu konuda da hizmet veririz. Gelin ve damat adaylarının nişan kıyafetlerini de biz sizlerin hizmetine birçok seçenekle sunabiliriz. Satın alabilir, kiralayabilir hatta diktirebilirsiniz. Bu noktada düğün organizasyon şirketleri sizlerinen büyük yardımcısı olacaktır.

Nişan saçının, makyajınızın yapımı için de telaşlanmanıza gerek yok. Çünkü bu hizmeti de sağlarız. İstediğiniz model ve kuaförlük hizmetini almanız için yardımcı oluruz.

Önemli günlerimizin somut tek hatırası fotoğraf ve videolarımızdır. Onlara bakıp o günleri tekrar hatırlarız, sevdiklerimizle paylaşırız. Düğün, nişan, doğum gibi önemli günlerimizde çekilen fotoğrafları, videoları görmek bizi mutlu eder. Bu yüzden, yıllar boyu solmayacak kalitede olmaları gerekir. Size nişan fotoğraflarınızın, videolarınızın çekimi konusunda da en profesyonel hizmeti veririz. İster iç mekân çekimi, isterse de dış mekân çekimi olsun hepsinde en kaliteli çekim ekipmanlarıyla hizmet veririz.