Kır Düğünü Organizasyonu

Kır Düğünü Organizasyonu

Hayat bir yoldur ve bu yolu birlikte yürüyeceğiniz hayat arkadaşınızı bulduğunuzda bu mutluluğu evlilik ile taçlandırmak istersiniz. Evlilik, insan için bundan sonraki hayatını şekillendiren mutlu bir adımdır.

Bu adımı atma kararı aldığınızda, nasıl evleneceğiniz hakkında da karar almanız gerekir. Çünkü sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek istediğinizde; sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın bu mutlu gününüzde yanınızda olmasını istersiniz. Bu yüzden nerede, nasıl evleneceğiniz konusu önemlidir.

Hayal Ettikleriniz

Bir de sizin hayal ettikleriniz vardır. Hayal ettiğiniz küçük bir nikâh, bir kokteyl ya da istediğiniz bir mekânda görkemli bir düğün olabilir. Hayatınızla ilgili böyle önemli bir kararı sevdiklerinizle en görkemli şekilde kutlayarak yeni hayatınıza adım atmak isteyebilirsiniz. Her şeyin kusursuz olduğu, zevkinize ve isteğinize göre dekore edilmiş, farklı bir konsepti olan, herkesin beğeneceği ve hakkında konuşacağı bir düğün hayal edebilirsiniz. Kır düğünleri bu beklentiyi fazlasıyla karşılayan düğünlerdir. Firmamız, kır düğünü organizasyonu için hayal ettiğiniz gibi gerçekleştirerek sizlere bu anlamlı günde hizmet verir.

İstanbul Kır Düğünü

İstanbul Kır Düğünü

Bir Seçenek Olarak Kır Düğünü

Düğün organizasyon çeşitleri içinde özellikle yazın evlenmeyi düşünüyorsanız, kır düğünü sizin için güzel bir seçenek olacaktır. Masalsı bir düğün havasını en çok yansıtan konseptler zaten kır düğünleridir. Binalarda olan duvar kısıtlamaları olmayacağı gibi, istenildiği şekilde dekore edilebilir. İstenildiği şekilde süslenebilir. Gelen misafirlerin de en rahat ettiği düğün çeşididir. Onlara özellikle yazın düğün planlıyorsanız, klimalı salonlarda sıcakta sıkıntı yaşamaktansa dışarıda kırda, bahçede, kimi zaman güzel bir manzara eşliğinde ya da su kenarında zevkli bir düğün yaşatabilirsiniz. Yine birçok insan çocuklarıyla düğünlere gitmek istemez. Bu noktada, kır düğünü organizasyonu çocukların da rahat ettiği, koşup oynadığı düğünlerdir.

Salgın Sürecinde Kır Düğünü Organizasyonu

Yaşadığımız salgın dönemi birçok düğünün ertelenmesine neden olmuştur. Kapalı salonlarda bulaş riski nedeniyle, kimse düğün yapmak istemez. Yapılsa bile, maskelerle zorlanarak yapılır. Bu kapsamda; kır düğünü organizasyonu bu açıdan iyi bir seçenek olur. Çünkü bu düğünlerde açık alanda olunduğu için, hastalığın bulaşma riski tüm hijyen tedbirleriyle birlikte düşünüldüğünde, yok denecek azdır. Misafirler ve düğün sahipleri rahatça eğlenebilirler.

Kır Düğünü

Kır Düğünü

Hiçbir Şeyi Düşünmenize Gerek Yok!

Düğün telaşı, tatlı bir telaştır. Ancak bir o kadar da yorucudur. Çünkü yeni hayatınızı, evinizi, kullanacağınız eşyalarınızı planlamanız gerekir. Yeni evinizin bulunması, dekorasyonu, mobilyaları, beyaz eşyası, tekstili gibi birçok konuyla ilgilenmeniz gerekir. Hele ki, yakın bir tarihte evlilik kararı almışsanız, iki ayağınız bir pabuca girer. Bir de düğünün planlanması, nerede, nasıl olacağı, kaç kişiyi davet edeceğiniz, yemekli mi yemeksiz mi olacağı konuları sizi kaygılandırır. Bu noktada, kır düğünü organizasyonu olarak yanınızdayız.
Bir düğünde gelinin ve damadın giyecekleri de çok önemlidir. Hele ki gelinlik, gelinler için büyük önem arz eder. Düğün kararı aldığınızda, ilk planlanan şeylerden bir tanesidir. Ancak istediğiniz gelinliği veya damatlığı henüz bulmamış olabilirsiniz.

Biz tüm bu sorunları kır düğünü organizasyonu olarak sizler için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Düğününüzdeki her türlü yapılması gereken ihtiyacı biz karşılarız. Sizin istekleriniz doğrultusunda, düğün mekânınızı buluruz. Nerede olmasını istiyorsanız; bahçede, su kenarında, deniz manzarasında biz size seçenekler sunuyoruz siz zevkinize göre seçiyorsunuz. Yine düğününüzün konsepti için de sizlere demo hazırlarız. Bol seçenekli bu demodan istediğiniz konsepti siz seçersiniz, biz gerçekleştiririz. Bahçenin süslenmesi, gelin-damat yolu, pistin düzenlenmesi, gelin masasının düzenlenmesi, sandalye giydirme, çevre süslemesi hepsi bizim sorumluluğumuzda olan işlerdir.

Yemekliyse; catering ayarlanması, menü oluşturulması, masaların süslenmesi, mumlar, tabak ve çatal-kaşık takımının seçimi, bardakların seçimi gibi pek çok konuda sunacağımız seçeneklerle sizlere yardımcı olmak için varız.

Kır Düğünü Fiyatları

Kır Düğünü Fiyatları

Diğer Hizmetlerimiz

Düğününüzde giyeceğiniz gelinlik ve damatlığın temininde de sizlere yardımcı oluruz. Anlaştığımız firmaların kataloglarından seçeceğiniz kıyafetlerinizi ister kiralayabilir ister diktirebilir, isterseniz de satın alabilirsiniz. Yine kuaför ve berber konusunda da hizmet veririz. Anlaştığımız salonlarda bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Düğününüzde yer almasını istediğiniz orkestra ve sanatçıların organize edilmesinde de sizlere yardımcı oluruz. Yine olmasını istediğiniz gruplar, dans ve folklor ekiplerinin de düğününüzde yer alması konusunda da hizmet veririz. Arzu ettiğiniz takdirde, kır düğünü organizasyonu olarak havai fişek gösterisi için de hizmet veririz.

Ayrıca düğününüzün o güzel anlarını ölümsüzleştirmek için de hizmet veririz. Profesyonel fotoğraf, video ve klip çekiminizi biz yaparız.