İslami Düğün Organizasyonu

İslami Düğün Organizasyonu

Evlilik, insan hayatının önemli dönemeçlerinden bir tanesidir. İnsan, artık tek bir kişi değildir. Hayatını paylaşacağı yeni bir yol arkadaşı bulmuştur ve onunla hayatında yepyeni bir sayfa açar. Bu kararı da hayata geçirirken en özelini, en güzelini yaşamak ister.

Evlilik Hazırlığı

Ancak evlenmek, yoğun bir hazırlığa da girişmek demektir. Yaşayacağınız yeni yuvanızın çeşitli ihtiyaçlarını, eşyalarını hazırlamak, alışverişini yapmak zorundasınızdır. Bu da oldukça emek ve uğraş isteyen bir konudur. Aynı zamanda, ne şekilde evleneceğinize karar vermeniz gerekir. Düğün mü, nikâh mı başka bir şey mi, imkânlarınız ölçüsünde birini seçmek zorundasınızdır. Tabii ki, herkes kendisi için en iyisini ister. Herkes evlenirken kendisini özel hissetmek ister. Misafirlerini layığıyla ağırlamak ister. Ancak çoğu zaman; neyi, nerede, nasıl yapacağını bilemez. Bu nedenle, yanlış tercihler yapabilir. Zaten heyecanlı ve stresli olan bir ortamda çıkan aksilikler, hoş olmayan durumlara yol açabilir. En güzel anınızda kötü anılar oluşabilir. Böyle bir durumda kalmamak için, profesyonel bir yardım almanız sizi gereksiz sıkıntılardan kurtaracağı gibi, en güzel anınızın tadını, heyecanını çıkarmanızı sağlayacaktır. Bu noktada; İslami düğün organizasyonu olarak yanınızdayız.

İstanbul İslami Düğün

İstanbul İslami Düğün

İnsanlar evlenirken bu mutlu anlarını sevdikleriyle, arkadaşlarıyla, akrabalarıyla yaşamak, paylaşmak isterler. Kimisi çok gösterişli düğünleri tercih ederken, kimisi de inancı gereği doğru bulduğu ve inancının istediği şekilde düğün yapar. Bu noktada; İslami düğün organizasyonu da bu türden düğünler için oluşturulmuş organizasyonlardır.

Firmamız, İslami düğün organizasyonu konusunda, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışır.
En mutlu anlarınızdan birisi olan düğününüzün güzel geçmesi için, profesyonel hizmet veren bir firmayız. Düğün mekânınızın seçilmesinden tutalım da düğününüzle ilgili her türlü ihtiyacı karşılamak için buradayız.

Kadın ve Erkekler Ayrı Mekânlarda

Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında, İslami düğün organizasyonu arzuya göre, kadın-erkek ayrı mekânlarda gerçekleşir. Sizin belirlediğiniz özel bir mekân yoksa, istekleriniz doğrultusunda mekan ayarlaması yapılır. Arzunuza göre, isteyenin namaz da kılabileceği mescidi olan mekânlar seçilir.

Kadın-erkek ayrımı olan İslami düğün organizasyonu erkek bölümüne erkek görevlilerimiz, kadın bölümüne de kadın görevlilerimiz hizmet verir. Her iki taraftaki misafirlerinizin rahat etmesi için düzenleme yapılır.

İslami Düğün Paketleri

İslami Düğün Paketleri

Hizmetlerimiz

Düğün salonu düzenlemesi, düğün sahibi çiftlerin arzusu doğrultusunda, değişik seçeneklerle süslenebilir. Masa ve sandalye giydirmesi yapılabilir. Gelin damat yolu, gelin masası düzenleme hizmeti de verilir.

Eğer yemekli bir düğün yapmak istiyorsanız, sunacağımız değişik seçeneklerden birini seçerek misafirlerinize ikramda bulunabilirsiniz. Düğün pastanızı da bu doğrultuda sizin isteklerinizi göz önüne alarak biz hazırlayabiliyoruz. Yemekli değil de çeşitli kuru pasta, içecek, mevlüt şekeri gibi ikramlarınızın tedarik edilmesinde de sizlere yardımcı oluyoruz.

Düğün Programı

Sunduğumuz İslami düğün organizasyonu, diğer düğünlerden farklı olarak daha sakin, İslami çerçevede geçtiği için, buna göre bir planlama yapılır. İslami düğün organizasyonu konseptimizle ülkemizde ve dünyada tanınmış birçok ilahi, ezgi ve sanatçı eşliğinde tasavvuf müziğinin en güzel örnekleriyle düğünlerimizi gerçekleştiririz. Yine arzu ve talep edilmesi halinde, yine kadın-erkek ayrımı gözetilerek, semazen ve ilahi grupları ile mehter takımı organizasyonumuzda yer alabilir.

Bunlarla birlikte; İslami düğün organizasyonu, istekleriniz doğrultunuzda, önceden hazırlanmış eser ile birlikte gelin ve damat salona alınır. Giriş konuşmasından sonra, Kuran’ı Kerim okunur. Kısa sohbetler yapılır, kıssadan hisseler, ayet ve hadisi şerifler dile getirilir. İsteğe bağlı olarak; semazen gösterisi, mehter takımı gösterisi yapılır ya da canlı müzik eşliğinde ilahiler, tasavvuf ederleri okunur. Pasta kesimi, takı merasimi yapılır. Canlı müzikle ilahiler düğün boyunca devam eder. Son olarak da dua edilir. Sizin arzu ettiğiniz veya olmasını istediğiniz başka aktiviteleri sağlamak da görevlerimiz arasındadır.

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

Diğer hizmetler

Düğün organizasyon fiyatları noktasında gelinlik, damatlık ihtiyacınızı istekleriniz doğrultusunda birçok seçenekle size sunarız. Aynı şekilde; kuaför ihtiyacınızı da karşılayabiliriz. Bunun için, tesettür bölümü olan kuaförlerde ihtiyaç duyduğunuz her türlü kuaförlük hizmetini almanızı sağlarız.

Mutlu bir geleceğe adım attığınız bu güzel gününüzü ölümsüzleştirmek de bizim işimiz. En özel anınızı geleceğe bırakmak için yapılan fotoğraf ve video çekimleriniz için de en profesyonel ekipmanlarla hizmet veririz.

Doğru tercihler insanı mutlu eder. Yanlış tercihler ise, mutsuz. En mutlu gününüzde hiçbir sorun, tatsızlık yaşamak istemiyorsanız firmamızı tercih ederek doğru bir tercih yapabilirsiniz.